IW Turku – jäsenet

Turun Inner Wheel klubin jäsenluettelo 2020-2021

*  päivitetty 13.05.2022 tekijä Tarja Kallio-Kuula

Nimi E-mail Muuta
1 Ahonen Pia  pia.ahonen@kolumbus.fi  
2 Alanen Virpi
 virpi.alanen@pp1.inet.fi  
3 Autero Ritva  tim.autero@kolumbus.fi  
4 Beranger Anu  anu.beranger@gmail.com  
5 Elfving Riitta  riittaelfving@hotmail.com  
6 Hansen Asla  asla@hansen.fi  
7 Helle Ulla  ulla.helle@pp1.inet.fi  
8 Hovi Ritva-Liisa  ritva-liisa.hovi@kolumbus.fi  
9 Ikonen Anna-Liisa annaliisa1.ikonen@gmail.com  
10 Jaatinen Sirpa sirpa.jaatinen@gmail.com  
11 Kallio-Kuula Tarja tarja.kalliokuula@gmail.com  
12 Laine Aira  airamlaine@gmail.com  
13 Lind Kaija  kaija.lind@gmail.com  
14 Meriläinen Aino-Kaija  aino-kaija.merilainen@turku.fi  
15 Mäkinen Birgitta  birgitta.mak@gmail.com  
16 Paajanen Pirjo  pirjo.paajanen@live.fi  
17 Pietilä Marja-Liisa  mpietilae@gmail.com  
18 Puotila Leena  leena@gmail.com  
19 Pylkkänen Eve  eve.pylkkanen@gmail.com  
20 Saarinen Tuula  tuula.m.saarinen@gmail.com  
21 Suominen Riitta  suomisen.riitta@outlook.com  
22 Suvanto Maire  maire.suvanto@outlook.com  
23 Tapani Mirja  mirja.tapani@dnainternet.net  
24 Tolvas Riitta  riitta.tolvas@gmail.com  
25 Vesterinen Helkky  helkkyvesterinen@gmail.com  
26 Vuori Marja  maisu.vuori@gmail.com  
     


Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.