IW Salo -jäsenet

Salon Inner Wheel klubin jäsenluettelo

* päivitetty 8.2.2022, Liisa Lehtonen

Nimi E-mail Muuta
Päivi Attila paivi.attila@gmail.com
Raili Heikinheimo raili.heikinheimo@gmail.com
Taina Kirves-Järvinen taina.kirves-jarvinen@sss.fi
Mervi Korhonen mervi.p.korhonen@gmail.com
Marja Kyrölä marja.kyrola@gmail.com
Irma Laakkio irma.laakkio@salo.fi
Eveliina Lehtinen eve.lehtinen@gmail.com
Merja Lehtinen merja.lehtinen@tpprofiitti.fi
Teija Lehtiranta lehtiranta.teija@gmail.com
Ritva Lehtola  ritva.k.lehtola@gmail.com
Liisa Lehtonen  liisa.ma.lehtonen@gmail.com
Riitta Leino riitta_leino@hotmail.com
Pirkko Lönnqvist pirkko.lonnqvist@salontilipalvelu.com
Marjukka Nurmi marjukka.nurmi@salontilipalvelu.com
Hanna Tähkäpää hannatahkapaa@hotmail.com
Päivi Tähkäpää  paivi_tahkapaa@hotmail.com
Pirkko Uusitalo arimo.uusitalo@pp.inet.fi
Raijaliisa Valjus raijaliisa.valjus@gmail.com
Pirkko Axelsson pirkko.axelsson@outlook.com
Eeva Lehtiniitty-Hehko ehehko@hotmail.com
Arja Kemppainen arjahelena.kemppainen@gmail.com
Leila Räsänen leilarasa@gmail.com
Marjaana Piispa marjaana.piispa@gmail.com
Riitta Tuominen riitta.tuominen@hotmail.com
Riitta-Maija Virtanen riitta-maija.virtanen@srkv.fi
Seija Kaija seija.kaija@seutuposti.fi
Taina Fontell taina.fontell@gmail.com
Tarja Fagerström tarja.fagerstrom@gmail.com
Pirjo Nurminen nurminenpm@gmail.com


Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasalla olemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.