IW Pori – jäsenet

Porin Inner Wheel klubin jäsenluettelo

* päivitetty 21.1.2022 Kirsti Leppänen

     
     
Antila Kirsti kirsti.antila@dnainternet.net  
Hellemaa Anne anne.hellemaa@dnainternet.net  
Immonen Marjatta marjatta.l.immonen@gmail.com  
Johansson Kristiina krisse.johansson@hotmail.com  
Kaijanmäki Anne annekaijanmaki@satshp.fi  
Kontula Maria mariakontula@gmail.com   
Lanne Rauni raunilanne@gmail.com  
Leppänen Kirsti kirsti.l.leppanen@gmail.com  
Loven Aulikki aulikki.loven@pp.inet.fi  
Löytäne Hilkka hilkka.loytane@gmail.com  
Merivalli Johanna johanna.merivalli@gmail.com  
Myllymäki Vuokko vuokko.myllymaki@luukku.com  
Bettina Nirhamo
bettina.nirhamo@pori.fi  
Hirvola Katri katri.Hirvola@gmail.com  
Ramstedt Anne a.ramstedt@gmail.com  
Rantanen Sinikka sinikka.rantanen@dnainternet.net  
Salomaa Tellervo tesalomaa@gmail.com  
Säntti Marjatta marjatta.santti@pp.inet.fi  
Tuomala Seija seija.tuomala@gmail.com  
Valli Aila ailamums@gmail.com  
Vallin Eeva-Liisa eeva-liisa.vallin@hotmail.com  
Vanhatalo Päivi pp.vanhatalo@gmail.com  
Vartiainen Irma irma.vartiainen@luukku.com  

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.