500px-Salo_vaakunaInner Wheel Salo ry

Hyväksytty International Inner Wheeliin 9.2.1976
Hyväksytty yhdistysrekisteriin 15.12.1992

Kokous: Kuukauden toinen keskiviikko klo 18.00,

paikka vaihtelee,  ilmoitettu toimintasuunnitelmassa

 

Ajankohtaista:

KE 10.2.21 klo 18.00 VAALIKOKOUS,
Paikka: Ihme ja Kumma, Jonila, Annankatu 10

Näet vaalikokouksen esityslistan klikkaamalla allaolevaa linkkiä: 
vaalikokous 10.2.2021

  • Tarjolla on suolaista ja makeaa iltapalaa, hinta on n. 15€/henkilö
  • Ilmoitathan tulostasi Päiville: paivi.attila@gmail.com
    tai viestillä puh. 050-3950511 viim. 3.2.21

IW-valokuvauskilpailu on käynnissä! Lisätietoa täältä: http://www.innerwheel.fi/valokuvauskilpailu/
——————————————————————

Ohjelma (klikkaa otsikkoa):

Syksy 2020 & Kevät 2021
———————————————————————————————

Organisaatio

Hallitus 2020-2021
Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti Eveliina Lehtinen +358 (0) 405 353 935 eve.lehtinen@gmail.com  
Varapresidentti Marjukka Nurmi +358 (0) 408 441 067 marjukka.nurmi@salontilipalvelu.com  
Past presidentti Leila Räsänen +358 (0) 504 426 633 leilarasa@gmail.com  
1. Sihteeri Päivi Attila +358 (0) 503 950 511 paivi.attila@gmail.com  
2. Sihteeri Ansa Ervasti +358 (0) 452 773 680 kaunoleninki@gmail.com  
Rahastonhoitaja Merja Lehtinen +358 (0) 405 417 680 merja.lehtinen@tpprofiitti.fi  
Viestintävastaava Liisa Lehtonen +358 (0) 400 209 441 liisa.ma.lehtonen@gmail.com  
Iso Irma Laakkio +358 (0) 505 929 555 irma.laakkio@salo.fi  
Jäsen  Ritva Lehtola +358 (0) 407 453 860 ritva.k.lehtola@gmail.com  
Jäsen  Riitta Leino +358 (0) 407 301 134 riitta_leino@hotmail.com  
IW-rose_vaaka_510x166

Jäsenet (28)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

  Päivi Attila
  Ansa Ervasti
  Tarja-Leena Fagerström
  Taina Fontell
  Raili Heikinheimo
  Pirjo Heinonen
  Seija Kaija
  Taina Kirves-Järvinen
  Mervi Korhonen
  Leila Kuosa
  Marja Kyrölä
  Irma Laakkio
  Merja Lehtinen
  Teija Lehtiranta
  Eveliina Lehtinen
  Ritva Lehtola
  Liisa Lehtonen
  Riitta Leino
  Pirkko Lönnqvist
  Marjukka Nurmi
  Marjaana Piispa
  Leila Räsänen
  Riitta Tuominen
  Päivi Tähkäpää
  Hanna Tähkäpää
  Pirkko Uusitalo
  Riitta-Maija Virtanen
  Raijaliisa Valjus
  Arja Kemppainen
  Pirkko Axelsson