IW Raisio – Naantali – jäsenet

Raisio-Naantalin Inner Wheel klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 20.9.2018 Pirkko Haario (tekijä Kaisa Friman)

Nimi E-mail Muuta
 Asell’ Pia
 pia.asell@gmail.com  
 Engblom Jaana  jaana.engblom@hotmail.com  
Eriksson Ann-Maj arvoasunto@arvoasunto.net  
 Erkkilä Charlotta  charlottaerkkila@abovoice.com  
 Halme Irmeli  hanimeli.halme@dnainternet.net  
 Helin Nina  nina.helin@bellarc.fi  
 Henriksson Marja  marjahen@gmail.com  
 Hilakari Tuulikki  tuulikki.hilakari@dnainternet.net  
 Hokka Ritva  hokka.ritva@gmail.com  
 Karmakoski Pirkko  pirkko.karmakoski@fimnet.fi  
 Laaksonen Leena-Kaisa
 leena-kaisa. laaksonen@raseko.fi  
 Laine Anu
 anu.laine@kuparnaula.fi  
 Lehtokari Hely  helylehtokari@gmail.com  
 Lindén Ulla  ulla.linden@meyerturku.fi  
 Malmberg Ulla  ulla.malmberg1@gmail.com  
 Mattila Airi  airimattila@hotmail.com  
 Miettinen-Nyfors Tuula
 tmarianyfors@gmail.com  
 Muinonen Tuula  tuula.muinonen@martinex.fi  
 Pirttilä Sirpa  sirpirt@gmail.com  
 Rantanen Maarit  maarit.rantanen@raisio.com  
 Ruuska Tanja
 tanja.ruuska@saunalahti.fi  
 Salaterä Kristiina  kristiina.salatera@gmail.com  
 Saviranta Pirkko  pirkko.saviranta@dnainternet.net  
 Siura Outi  outi.siura@gmail.com  
 Teuri Anne  anne.teuri@nettikirje.fi  
 Tuomi Erja
 erja.tuomi@gmail.com  
 Vierinen Maija  maijavierinen@gmail.com  

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.